Description
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Pro |
| Screen Size | 15 Inches |
| Colour | depend on availability |
| SSD Size | 512 GB |
| CPU Model | CORE i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
₨ 1,750
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Pro |
| Screen Size | 15 Inches |
| Colour | depend on availability |
| SSD Size | 512 GB |
| CPU Model | CORE i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook Pro |
| Screen Size | 15 Inches |
| Colour | depend on availability |
| SSD Size | 512 GB |
| CPU Model | CORE i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
Reviews
There are no reviews yet.