Description
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook AIR |
| Screen Size | 13 Inches |
| Colour | depend on availability |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | N/A |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
₨ 1,600
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook AIR |
| Screen Size | 13 Inches |
| Colour | depend on availability |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | N/A |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Brand | Apple |
| Model Name | MacBook AIR |
| Screen Size | 13 Inches |
| Colour | depend on availability |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | N/A |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Mac OS |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
Reviews
There are no reviews yet.