Description
| Brand | Dell |
| Model Name | 7400 |
| Screen Size | 14 Inches |
| SSD Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
₨ 1,349
| Brand | Dell |
| Model Name | 7400 |
| Screen Size | 14 Inches |
| SSD Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
| Brand | Dell |
| Model Name | 7400 |
| Screen Size | 14 Inches |
| SSD Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
Reviews
There are no reviews yet.