Description
| Brand | Lenovo |
| Model Name | Lenovo Thinkpad |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 6th generation |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | i7 |
| CPU Speed | 2.6 GHz |







Reviews
There are no reviews yet.