Description
| Brand | Lenovo |
| Model Name | Lenovo Thinkpad T470s Laptop |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 6th gen |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Core i7-7600U |
| CPU Speed | 2.8 GHz |








Reviews
There are no reviews yet.