Description
| Brand | Lenovo |
| Model Name | X280 |
| Screen Size | 12.5 Inches |
| Colour | black |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 8250U |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
₨ 799
| Brand | Lenovo |
| Model Name | X280 |
| Screen Size | 12.5 Inches |
| Colour | black |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 8250U |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Brand | Lenovo |
| Model Name | X280 |
| Screen Size | 12.5 Inches |
| Colour | black |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 8250U |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
Reviews
There are no reviews yet.